Плануєте купити матрац на ліжко? Для здорового сну дуже важливо правильно підібрати матрац і ми хочемо допомогти вам з цим завданням, щоб ваш відпочинок був якісним і здоровим.

Як вибрати матрац на ліжко

Для підбору ортопедичного матраца важливо враховувати комплекцію людини, його вік, зріст і вагу, наявність проблем з опорно-руховим апаратом, приписи лікаря.

Сучасні матраци виробляються з використанням інноваційних розробок і матеріалів нового покоління для поліпшення ортопедичних якостей. Більш докладно про це ви можете прочитати в нашій статті про ортопедичні матраци.

Основні критерії для вибору матраца на ліжко:

  • жорсткість;
  • максимальне навантаження на спальне місце;
  • зонування;
  • розмір.

На підставі нашого багаторічного досвіду продажів і постійного спілкування з клієнтами представляємо Вам порівняння найпопулярніших ортопедичних матраців.

  MatroLuxe YELLOW Melon MatroLuxe YELLOW Lime

Famille
Marie 2 в 1

MatroLuxe Melissa MatroLuxe
Sofia New
MatroLuxe Irish
 
Ціна від 3471 грн від 3237 грн від 3226 грн від 2462 грн від 3008 грн від 2460 грн
Виробник MatroLuxe MatroLuxe Famille MatroLuxe MatroLuxe MatroLuxe
Колекція
Матрац двосторонній
Тип пружинного блоку Multi Pocket Spring Multi Pocket Spring PocketSpring Безпружинний PocketSpring PocketSpring
Висота 23 см 20 см 21 см 16 см 21 см 20 см
Вид жорсткості Жорстка Середня Різностороння Різностороння Різностороння Жорстка
Жорсткість 4/4 3/3 3/4 3/4 3/4 4/4
Чехол на молнии
Усиление каркаса Butterfly Butterfly стандартное нет стандартное стандартное
Шари наповнення
Мультизонність 5-ти зонний 5-ти зонний
 Oxygen foam
Thermofiber
 Thermofelt
Кокосова койра
Foam mix
Foxe
Сизаль
Навантаження на 1 спальне місце до 140 кг до 140 кг до 140 кг до 130 кг до 130 кг до 150 кг
Матеріал чохла BeautySonno BeautySonno Бавовняний подвійний жаккард глибокої прошивки Стрейч-жаккард глибокої прошивки Жаккард глибокої прошивки, двосторонній вовна / бавовна Жаккард глибокої прошивки, двосторонній вовна / бавовна
Гарантія 24 місяці 24 місяці ДСТУ стандарт 18 місяців 5 років 5 років
Гарантія на пружинный блок 5 років 5 років 5 років 5 років
Страна-виробник Україна Україна Україна Україна Україна Україна
 

У топі за популярністю матраци виробництва Matroluxe колекції Yellow - Melon та Lime. Їх основною перевагою є п'яти-зонний пружинний блок Multi Pocket Spring. Це блок незалежних пружин різної жорсткості, які реагують на різницю в тиску тіла і надають кращу точкову підтримку хребту. Також ці моделі мають інноваційну систему Butterfly - це посилення каркасу матрацу, завдяки якому він має кращу зносостійкість та зберігає форму протягом усього терміну служби. Модель Melon відрізняється більшою жорсткістю за рахунок наявності шарів Сизаля по обидва боки пружинного блоку.

Famille Marie 2 в 1 має блок незалежних пружин PocketSpring. Відрізняється різнобічною жорсткістю за рахунок наявності кокосової койри з одного боку пружинного блоку. Це дає можливість обрати найбільш зручну по жорсткості сторону, на якій ви будете спати. Також у цій моделі чохол на блискавці, який при необхідності можна випрати.

MatroLuxe Melissa - представник безпружинних матраців. Має в своєму складі інноваційний екологічний матеріал Foxe. Його найчастіше купують для дітей та підлітків (період розвитку і зростання хребта, формування постави). Також його рекомендують алергікам, тому що в цьому матраці не скупчується пил, а чохол на блискавці дозволяє його знімати та прати при необхідності. Ближче до однієї зі сторін розташований шар кокосової койри, що дає матрацу різнобічну жорсткість. По висоті такі матраци нижче, ніж пружинні.

MatroLuxe Sofia New має блок незалежних пружин PocketSpring. Має різнобічну жорсткість за рахунок наявності кокосової койри з одного боку пружинного блоку. Відрізняється чохлом глибокої прошивки. З одного боку матрацу чохол прошитий вовною, а з іншого - бавовною. Завдяки такій особливості отримується ефект зима / літо.

Irish - модель з кавової колекції виробника MatroLuxe. Складається з блоку незалежних пружин PocketSpring та натуральних екологічних шарів Foxe і Thermofiber. Має приємний на дотик чохол з жаккарду глибокої прошивки вовною з одного боку, і бавовною - з іншого боку.

Враховуючи свої індивідуальні параметри та вподобання вам буде простіше зрозуміти який матрац для ліжка купити. А наші консультанти допоможуть визначитися і зробити правильний вибір.