Тонкі матраци на диван останнім часом набувають все більшої популярності. Це пов'язано з тим, що у такого типа ортопедичних матраців є істотні переваги перед звичайними. Розглянемо ближче переваги тонких матраців, що згортаються, або, як їх ще називають, «Топпери» та «футони».

Переваги топперів-футонів Usleep:

► Ортопедичні властивості тонких матраців. 

Не дивлячись на те, що матраци-Топпери зазвичай мають товщину близько 8 см, це не позбавляє їх комфорту та ортопедичного ефекту. В матрацах SleepRoll зібрані кращі наповнювачі, відомі технологам на даний момент. Це льон, бавовна, вовна і, навіть, морські водорості. Всі ці компоненти наповнення дозволяють залишатися футонам SleepRoll максимально ортопедичними і позитивно впливати на здоров'я людини під час сну.

► Компактність зберігання тонких матраців SleepRoll. 

Безумовна перевага футонів в тому, що їх можна зберігати в коробі Вашого дивана або в шафі, коморі. В комплекті поставки присутні гумки-стяжки, які дозволяють надійно зафіксувати матрац у скрученому стані і зберігати скільки завгодно часу без шкоди для виробу. Але як тільки Вам знадобився Ваш тонкий матрац, Ви відразу ж можете одним спритним рухом руки перетворити його в комфортабельний матрац для Вас або Ваших гостей.

► Мобільність і транспортування. 

Відразу починаєш розуміти, що тонкі матраци легко транспортувати в скрученому стані в інше місце проживання. Для інших матраців потрібно наймати додатковий транспорт, а топпер SleepRoll Ви можете транспортувати в багажнику особистого авто або навіть в руках.

► Зручність догляду за Топперами SleepRoll. 

Матраци SleepRoll оснащені чохлом на блискавці, а це означає що Ви легко зможете зняти і випрати чохол в пральній машині. Просто і без шкоди для матраца. Немає необхідності в дорогій хімчистці. Внутрішні шари наповнення захищені спеціальною тканиною з маленькими отворами для циркуляції повітря. Такий захист допомагає не допустити потрапляння пилу в шари наповнення, а також забезпечує вентиляцію всіх шарів матраца під час його експлуатації.

► Комфорт і увага до дрібниць. 

Тонкі матраци на диван SleepRoll оснащені фіксаторами-гумками для того, щоб Ви без зусиль могли зафіксувати Ваш матрац на будь-якій поверхні. На дивані, старому матраці або просто на ліжку -  Ваш топпер буде надійно зафіксований і доставлятиме максимальний комфорт від сну і відпочинку.

Для чого використовують тонкі матраци? 

  • Тонкі матраци переважно використовують для вирівнювання поверхні спального місця. Наприклад, у Вас є старий диван, який вже втратив достатній рівень комфорту для щоденного сну. Або Ви придбали новий диван, але западини і нерівності на ньому не дають Вам спати спокійно. В цьому разі Вам і потрібен тонкий матрац на диван. Він вбереже Вас від дискомфорту і додасть комфорту будь-якому спальному місцю.
  • Також дуже часто буває, що новенький матрац, який Ви купили, володіє дуже високою жорсткістю або навпаки м'якістю і Вам дуже некомфортно спати на ньому, так як у кожної людини свої переваги під час сну. І тут Вам теж допоможе додатковий матрац-футон.
  • Якщо правильно вибрати наповнення тонкого матраца, то можна пом'якшити або навпаки посилити існуючу поверхню. Дуже часто люди беруть тонкі матраци , що згортаються, для своїх дітей, розстеляють їх прямо на підлозі, і таким чином, виходить безпечне і комфортне місце для ігор.
  • Останнім часом Топпери, що згортаються також починають користуватися популярністю у любителів йоги і домашніх тренувань. Адже такий матрацик набагато комфортніше і зручніше, ніж стандартні гумові мати які можуть натерти спину. 

Часті питання про тонких матрацах SleepRoll

Як виробляються тонкі матраци-Топпери SleepRoll? 

Компанія Usleep дуже дбайливо і акуратно ставитися до своєї репутації. Всі матеріали сертифіковані і мають відповідні гігієнічні висновки. Виробничі потужності знаходяться в м. Дніпро. Служба контролю якості працює цілодобово і перевіряє кожен матрац на відповідність високим стандартам компанії. Висока якість також підтверджує офіційна гарантія на всі Топпери від виробника, яка становить 18 місяців.

Які матраци Usleep краще купити? 

Всі матраци Usleep володіють високою якістю і Ви в будь-якому випадку не помилитеся, якщо купите тонкий матрац Usleep. Але краще вибирати ту модель, яка оптимально підходить саме Вам. В асортименті компанії Usleep є дитячі матраци, тонкі матраци, що згортаються, безпружинні

Чому тонкі матраци Usleep коштують дешевше ніж у інших виробників? 

Секрет низької вартості Топперів Usleep в тому, що наша компанія самостійно виробляє матеріали для наповнення всіх матраців. Замкнутий цикл виробництва дозволяє кінцевому покупцеві купити тонкі матраци недорого при дуже високій якості продукції.

Де можна купити тонкі матраци-Топпери? 

Купити тонкі матраци на диван можливо в нашому інтернет магазині матраців, а також у нащих партнерів по всій Україні. А також у генерального партнера інтернет-магазину Розетка.Уа

Доставка матраців. 

При покупці в нашому інтернет магазині, ми гарантуємо доставку наших матраців в будь-які населені пункти прямо за адресою Вашого проживання. Купити з доставкою в офіційному інтернет-магазині часто набагато безпечніше і швидше, ніж купити тонкий матрац в Києві, Дніпрі, Одесі чи в будь-якому іншому місті.

Як оплатити покупку

Оплата покупки відбувається в момент її отримання кур'єру або будь-яким зручним для Вас способом. Зазвичай наші покупці вважають за краще купувати з доставкою післяплатою. Будь-які питання перед покупкою Ви можете поставити нашому продавцю-консультанту в чаті або по телефону!