При виборі матрацу є велика ймовірність розгубитися серед безлічі виробників, моделей матраців і їх наповнювачів. З чого вибирати і який краще? Які взагалі є критерії для вибору матраца?

Для чого взагалі потрібен тонкий матрац-топпер?

Залежно від наповнення він може вирівнювати поверхню спального місця, пом'якшувати його, коригувати та підвищувати комфорт.

 Додаткові властивості шарів:

  • простежка шерстю або бавовною дає терморегулювальний ефект;
  • кокосова койра, сизаль - вирівнює та коригує поверхню спального місця, якщо цей шар ближче до якоїсь зі сторін топпера - то ця сторона буде жорсткіше (звідси і з'являється різнобічна жорсткість);
  • волокна з додаванням зеленого чаю і т.п. - фіто-шари, що мають антисептичні та антибактеріальні властивості;
  • піна нового покоління Airmatic або Airy Foam - покращує ортопедичні якості матрацу та підвищує відчуття комфорту під час сну.

Важливою перевагою тонкого матрацу - можливість скручувати його в рулон. Ви можете прибрати його в шафу, перекласти на інше спальне місце або створити додаткове.

Грунтуючись на багаторічному досвіді продажів кращих матраців та постійного спілкування з нашими клієнтами - надаємо Вам наочне порівняння найпопулярніших топперів.

  PURPLE Fit Evolution Luxe Light PURPLE Fit Eco PURPLE Bionica Green Tea Active Smart Cocos  PURPLE Fit Evolution MatroLuxe RedLine Sweep Eurosleep Стандарт Simplex
 
Ціна від 1003 грн від 734 грн від 1225 грн від 1682 грн від 1176 грн від 1428 грн від 1016 грн
Виробник PURPLE PURPLE PURPLE Smart Mattresses PURPLE MatroLuxe Eurosleep
Колекція
Висота 6 см 5 см 6 см 7 см 6 см 7 см 4 см
Вид жорсткості Середня М'яка Різностороння Різностороння Різностороння Середня Середня
Жорсткість 3/3 2/2 4/3 3/4 4/3 3/3 3/3
Чохол на блискавці ✔  ✔  ✔   ✔   ✔   ✔  
Навантаження на 1 спальне місце до 120 кг до 90 кг до 140 кг до 200 кг до 130 кг до 110 кг до 200 кг
Шари наповнення  
Latex Fiber ✔  
Латексована бавовна
Кокосова койра ✔   ✔  ✔  ✔  ✔ 
Піна Airmatic ™ ✔    ✔   ✔  ✔  ✔ 
Піна Airy Foam ✔ 
Сизаль ✔ 
Вовна ✔   ✔  ✔ 
Бавовна ✔   ✔   ✔  ✔ 
Fiber c волокнами зеленого чаю ✔ 
Матеріал чохла Преміум Стеганний Стрейч Жаккард Преміум Стеганний Стрейч Жаккард Преміум Стеганний Стрейч Жаккард Преміум Стеганний Стрейч Жаккард Преміум Стеганний Стрейч Жаккард Стрейч-жаккард Жаккард
Гарантія 18 місяців 18 місяців 18 місяців 18 місяців 18 місяців 18 місяців 18 місяців
Страна-виробник Україна Україна Україна Україна Україна Україна Україна
 

Лідером та улюбленцем наших покупців є тонкий матрац-топпер Purple Evolution Luxe Light. Його обирають тому, що він вирівнює і коригує спальне місце. Середня жорсткість і витримування навантаження до 120 кг підходить більшості покупців. Матрац має якісний, приємний на дотик чохол на блискавкиці, який при необхідності можна зняти і випрати. Поєднання різних шарів та їх властивостей, а також доступна ціна - головна причина популярності цього топпера.

PURPLE Fit Eco - це недорогий матрац для пом'якшення спального місця, виконаний з якісних матеріалів нового покоління. Витримує навантаження до 90 кг і має такий же чохол на блискавці, як і попередня модель.

PURPLE Bionica Green Tea Active відрізняється різнобічною жорсткістю, завдяки чому ви можете обрати більш комфортну для вас сторону. Цей топпер вирівнює і коригує спальне місце. Його унікальною особливістю є наявність фіто-шару з волокнами зеленого чаю.

Smart Cocos – поєднання латексу та кокосу в наповненні матрацу. Основні властивості: еластичність, довговічність, різнобічна жорсткість. Топпер відмінно вирівнює і коригує поверхню спального місця. Витримує максимальне навантаження в порівнянні з іншими моделями - до 200 кг на одне спальне місце.

PURPLE Fit Evolution схожий з Purple Evolution Luxe Light по шарам наповнення, але має різну жорсткість сторін і витримує велике навантаження. Прекрасно коригує і вирівнює поверхню спального місця.

MatroLuxe RedLine Sweep – наповнення складається з виключно безпечних та екологічно чистих матеріалів, які не вбирають вологу і мають хорошу повітропроникність. Має велику висоту і середню жорсткість. Коригує і вирівнює спальне місце.

Eurosleep Стандарт Simplex найтонший з представлених топперів, але при цьому витримує максимальне навантаження до 200 кг на одне спальне місце. Коригує спальне місце. Доступний за ціною. Наповнення - суцільний шар з ортопедичної піни нового покоління. Має середній рівень жорсткості.

Для того, щоб обрати кращий матрац для себе - вам потрібно визначитися з тим, як би ви хотіли поліпшити своє спальне місце: пом'якшити, скоригувати або вирівняти. Далі обираєте ступінь жорсткості, навантаження. Які наповнювачі вам більше подобаються за своїми властивостями. Ну і звичайно який у вас для цього бюджет.

Більш детально дізнатися про якості та властивості можна дізнатися у нашій статті про топпери.

Ви можете більш детально ознайомитися з топпером, що вас зацікавив. А наші консультанти завжди будуть раді допомогти вам підібрати найбільш відповідний варіант.