Шафа є не тільки місцем для зберігання речей, а й невід'ємною частиною інтер'єру. При виборі шафи дуже важливо враховувати загальну концепцію дизайну приміщення, де ви хочете його розташувати. Адже неправильно обрана шафа може виявитися не тільки незручною, але й стати неприємною візуальною плямою в кімнаті.

Представляємо вам порівняння моделей шаф, які користуються найбільшою популярністю у наших покупців.

Модель

Шафа-купе Sophie D2

Шафа Carie D3

Шафа-купе Grace

Шафа-купе Judy

Шафа-купе Sophie D3

Шафа-купе Berta D2

Шафа-купе Amelie

Ціна

11197 грн

8227 грн

18414 грн

7960 грн

15860 грн

11494 грн

7750 грн

Бренд

LuxeStudio

LuxeStudio

LuxeStudio

LuxeStudio

LuxeStudio

LuxeStudio

ArtInHead

Колекція

Тип шафи

Шафа-купе

Розпашний

Шафа-купе

Шафа-купе

Шафа-купе

Шафа-купе

Шафа-купе

Основний матеріал

ДСП

ДСП

ДСП

ДСП

ДСП

ДСП

ДСП

Матеріали фасаду

ДСП, скло фарбоване

ДСП, дзеркало

ДСП, скло фарбоване

ДСП, дзеркало срібло

ДСП, скло фарбоване

ДСП, дзеркало срібло, дзеркало графіт

МДФ

Наявність дзеркала

Кількість дверей

2 шт

3 шт

3 шт

2 шт

3 шт

2 шт

2 шт

Висувні шухляди

3 шт

3 шт

2 шт

Полиці

8 шт

5 шт

5 шт

6 шт

8 шт

8 шт

6 шт

Штанга для одягу

1 шт

1 шт

2 шт

1 шт

1 шт

1 шт

1 шт

Ширина

1900 мм

1470 мм

2402 мм

1200 мм

2400 мм

1900 мм

1536 мм

Висота

2200 мм

2000 мм

2200 мм

2100 мм

2200 мм

2200 мм

600 мм

Глибина

616 мм

580 мм

602 мм

600 мм

616 мм

600 мм

2160 мм

 

Всі моделі, представлені в інтернет-магазині Matrasroll, є готовими рішеннями, тобто в них не можуть вноситися будь-які зміни за бажанням клієнта.

Шафа Sophie D2 / Софія Д2 - містка шафа-купе з просторими полицями, штангою для одягу і розсувними дверима. З шафою Софія ви зможете не тільки акуратно зберігати ваші речі та одяг, а й створити стильний інтер'єр у вашій кімнаті. Модель виконана з якісних матеріалів і оснащена надійною фурнітурою, а гармонійне поєднання світлих тонів ДСП з чорним глянцевим склом створює неповторний шарм моделі. Шафа Sophie D3 / Софія Д3 - це варіант тієї ж моделі шафи, тільки 3х-дверний і з більшими габаритами та місцем для зберігання речей.

Шафа Carrie D3 / Кері Д3 - відмінний варіант як для вітальні, так і для спальні. Містка та функціональна розпашна шафа з висувними шухлядами і зручними полицями, який допоможе акуратно зберігати ваші речі та одяг. Модель виконана з якісних матеріалів і оснащена надійною фурнітурою.

Шафа Grace / Грейс - велика містка шафа-купе, в якій ви зможете акуратно зберігати одяг та інші речі. Просторі полиці, дві штанги для одягу та висувні шухляди - продумана система зберігання, яка допоможе організувати порядок в речах. Модель виконана з якісних матеріалів і оснащена надійною фурнітурою. Лаконічний дизайн моделі з гармонійним поєднанням світлих тонів ДСП і чорного скла на фасадах додає моделі строгий образ та підкреслює відчуття стилю.

Шафа Judy / Джуді - відмінне рішення для передпокою, спальні або вітальні. Містка і функціональна шафа-купе з широкими полицями та штангою для одягу. Така шафа дозволить зберігати ваші речі в акуратному порядку. Модель виконана з якісних матеріалів і оснащена надійною фурнітурою, а гармонійне поєднання приємних тонів ДСП і дзеркал на фасаді створює стильний лаконічний дизайн моделі.

Шафа Berta D2 / Берта Д2 - містка і функціональна шафа-купе з продуманою системою зберігання, яка допоможе не тільки організувати порядок в речах, але і стане справжньою окрасою вашого інтер'єру. Модель виконана з якісних матеріалів і оснащена надійною фурнітурою, а гармонійне поєднання дзеркала срібло з дзеркалом графіт на фасадах створює стильний лаконічний дизайн моделі.

Шафа-купе Amelie / Амелі - це в першу чергу оригінальний елегантний дизайн, який прикрасить кімнату і створить ніжну, романтичну атмосферу. Фасади виготовлені з декорованого МДФ і покриті міцною плівкою з оксамитовим покриттям. Воно приємне на дотик і довговічне. Витончені декоративні елементи, світлі кольори та фурнітура будуть радувати вас не тільки естетично, але й довгим терміном служби.

Обираючи шафу, важливо враховувати для кого і для чого вона купується, скільки та які речі будуть у ній зберігатися. Визначившись з візуальним виконанням обов'язково продумайте які елементи системи зберігання (такі як штанга для речей, висувні ящики та полиці) повинні бути у вашій шафі. А наші консультанти будуть раді допомогти вам зробити правильний вибір і придбати кращу шафу.