Прийнявши рішення придбати для малюка нову подушку, варто бути уважнішими та врахувати деякі фактори: матеріал виготовлення, розмір та особливості догляду за виробом. Він має бути якісним, сприяти рівномірному розподілу ваги, зниженню навантаження на хребет та формуванню правильної постави. Отже, з якого віку дитині потрібна подушка?

Вибір за віковими критеріями

У міру зростання малюка змінюються його вага, статура. Як вибрати дитячу подушку з урахуванням віку?

  1. До двох років

Хребет новонародженого ще не встиг повністю сформуватися. Важливо правильно підібрати подушку, щоб не нашкодити формуванню його постави, адже наслідки залишаться на все життя. Для малюків підійде виріб, в процесі виробництва якого як наповнювач використовується піна Memory. Вона сприяє правильному формуванню хребетних вигинів.

  1. Від двох до семи років

Рекомендується виріб заввишки до шести сантиметрів. Важливо зупинити свій вибір на натуральних латексних та бамбукових тканинах, які можуть забезпечити відмінну вентиляцію і не дають малюкові перегрітися.

  1. Від семи років

Як вибрати подушки для дітей 7 років? Для дітей такого віку вже можна купувати ортопедичні моделі, висота яких не повинна перевищувати десяти сантиметрів. Цей варіант, на думку фахівців, рекомендується навіть для дорослих людей. Підтримуються всі шийні відділи, що запобігає розвиткові сколіозу. Не кожній людині та дитині до душі така модель, не для всіх вона зручна. Важливо з дитинства привчити малюка до неї, щоб звичка збереглася протягом усього життя.

  1. Від чотирнадцяти років

У цей віковий період підлітки мають практично такі ж параметри тіла, як і доросла людина. Для тих, хто любить спати на животі, рекомендується придбати невисоку подушку з м'якою текстурою. Для сну на боці краще купити високий виріб. Для любителів спати на спині підійде будь-яка модель, тому можна покладатися на вподобання дитини.

Рекомендації щодо вибору дитячих подушок залежно від матеріалів виготовлення

Отже, як вибрати подушки для дітей за видом матеріалу? Якщо вибрати занадто щільний виріб, то малюк буде відчувати дискомфорт. Ціна в Україні на подушки багато в чому залежить від якості наповнювача.

  1. Бамбук

Дані вироби відрізняються гіпоалергенністю, не видають додаткових незвичних ароматів, не здатні вбирати сторонні запахи. Вони добре виконують вентиляційні функції. За ними легко доглядати, можна прати в машинці. У бамбуку не заводяться будь-які патогенні мікроорганізми.

  1. Латексний натуральний матеріал

Вироби відрізняються еластичністю та довговічністю. Вони добре підтримують хребет. Латекс стійкий до накопичення пилу та вологи, добре пропускає повітря. Догляд дуже простий, подушку навіть не доведеться прати, можна лише скористатися пилотягом.

  1. Memory Foam

Як правильно вибрати дитячу ортопедичну подушку з таким наповнювачем? Його розробили з метою контролю за навантаженням на тіло космонавтів під час польотів. Донедавна ціна була дуже високою. Сьогодні її можна вважати прийнятною. Матеріал здатний точно повторювати форму голови та шиї, забезпечуючи оптимальне положення тіла та створюючи комфорт. При цьому не здавлюються голова та шия, кров добре циркулює. Даний матеріал не потребує частого прання, пилотяга буде достатньо.

  1. Пух

Цей вид наповнювача відомий протягом тривалого періоду. Він відрізняється м'якістю, довговічністю. Добре пропускає повітря. Такі вироби важливо віддавати в хімчистку для регулярного чищення, адже в них можуть завестися шкідливі мікроорганізми. Правильний догляд забезпечить довговічність.

Як вибрати форму подушки

Як вибрати ортопедичну подушку дитині з урахуванням цього чинника? Форми таких постільних речей можуть бути різні, в тому числі нестандартні — у вигляді тварин, сердець, цифр і т.д. Моделі більшою мірою виконують декоративну функцію.

Все ж таки варто віддати перевагу виробам стандартної форми у вигляді прямокутника, середньої твердості. При виборі продукції рекомендується враховувати вік дитини, її індивідуальні особливості та вподобання. 

Замовити товар можна на нашому сайті. Здійснюємо доставку у будь-який регіон України.