1. Якщо у Вашому розпорядженні є тільки диван.

Найчастіше для економії місця, люди вважають за краще спати на розкладних диванах. З одного боку - це дуже зручно, тому що істотно заощаджується місце в квартирі. Немає необхідності в громіздких ліжках, і диван завжди можна скласти. Однак на популярних диванах "єврокнижка" завжди присутні стики і "провали", на яких не дуже зручно навіть прилягти, не те що заснути. А в моделях "книжка" часто присутня западина посередині. Навіть моделі диванів, які призначені для сну і мають ортопедичну поверхнею дуже швидко можуть вийти з ладу. Саме в таких випадках "матраци-топпери" або як їх ще називають "футони" - ідеальне рішення! Топпери Usleep здатні вирівняти будь-яку поверхню будь-якого типу дивана. Навіть якщо Ваш диван родом з далекого минулого, то топпер вдихне в нього нове життя і подарує ще багато років служби. Навіщо переплачувати?

2. Якщо Ви дійсно любите своїх гостей!

Якщо Ви повністю задоволені своїм спальним місцем і у Вас вже є ортопедичний матрац, то варто подумати про те, де спатимуть Ваші гості, які напевно захочуть залишитися у Вас на ніч або може навіть на пару днів ... Топпери не потрібно зберігати на спальному місці. Їх можна згорнути в рулон і зберігати в шафі або в коробі для білизни або навіть в коморі. Матрац-футон від цього зовсім не постраждає, а в потрібний момент Ви зможете організувати для Ваших гостей в лічені хвилини повноцінне спальне місце з ортопедичним ефектом. Все що потрібно зробити, просто дістати Ваш топпер і розгорнути його. Покладіть його на диван у вітальні або навіть на підлогу! І спальне місце готове! Можете собі уявити, як сильно Ваші гості будуть Вам вдячні? Але варто пам'ятати, що занадто зручне спальне місце для Ваших гостей, може змусити їх затриматися у Вас довше, ніж Ви розраховували ... Можливо це єдиний недолік матраців-топперів ... :)

3. Якщо Ви любите подорожувати

Якщо Ви любите подорожувати або часто переїжджаєте, то матрац-топпер який згортається — це саме те що Вам потрібно. Адже його легко взяти з собою, він легко поміщається в багажник легкового автомобіля або на заднє сидіння. Все що Вам потрібно зробити, це згорнути його і зафіксувати в такому стані на час транспортування спеціальними ремінцями, які поставляються в комплекті з матрацом. Ваш футон може згортатися необмежену кількість разів і бути в згорнутому стані стільки часу, скільки необхідно, і це ніяк не вплине на його ортопедичні властивості. Після транспортування Ваш топпер можна легко розгорнути і укласти на спальне місце. Як бачите, при наявності у Вас матраца-топпера Ви зможете повноцінно відпочивати і висипатися практично в будь-якому місці і навіть перебуваючи в дорозі!

4. Якщо Ви любите з комфортом займатися йогою або іншими вправами

Якщо Ви віддаєте перевагу активному способу життя і займаєтеся спортом або йогою, то зовсім не обов'язково заганяти себе в рамки і позбавляти себе комфорту. Набагато приємніше робити будь-які вправи на комфортному і пружному топпері, ніж на жерсткому тоненькому килимку для занять! Особливо задоволені ті наші покупці, які купували футони для регулярних занять медитацією. Це дуже комфортно і зручно, особливо на початковому рівні практик. Будь-який тренер Вам скаже, що відчуття дискомфорту ніяк не сприятиме поліпшенню Вашого здоров'я, а значить не варто себе обмежувати! Вибирайте тонкий матрац-топпер якщо хочете отримувати максимум комфорту і під час сну, і під час активності! Також тонкий матрац відмінно послужить матом для ігор дитини! На такому матраці Вашій дитині буде тепло і безпечно!

5. Робить ортопедичною будь-яку поверхню

З тонким матрацом-топпером Ви зможете спати в будь-якому місці - навіть на підлозі! Будь-яка поверхня може стати ортопедичною якщо постелити на неї тонкий матрац Sleep Roll. Також Ви з комфортом зможете розмістити свій футон на ортопедичних ламелях, "глухих" ліжках, диванах, розкладачках і ліжках будь-якого типу. Також можна використовувати матрац-топпер для пом'якшення або вирівнювання Вашого матраца. Якщо Ваш матрац здається Вам занадто м'яким або навпаки - жорстким, або Вас турбують нерівності на Вашому матраці, то просто підберіть собі топпер потрібної моделі і вдихніть в свій старий матрац нове життя без зайвих витрат і турбот! Якщо у Вас спальне місце нестандартного розміру, то ми зможемо виготовити спеціально для Вас матрац потрібного Вам розміру і навіть висоти! Все це робиться для того, щоб Ви могли відчувати себе максимально комфортно і висипатися на наших матрацах, а вранці відчувати себе бадьоро і бути готовим до нових звершень.