Матраци Usleep - не містять шкідливого поролону
Натуральні, природні матеріали та інноваційні технології, ось на що ми робимо основний акцент при створенні матраців SleepRoll. Ми виступаємо за безпеку, користь і чистоту навколишнього середовища! Саме тому ми не використовуємо поролон для наповнення наших матраців. Ні для кого не секрет, що поролон при тривалій експлуатації і впливі тепла, та й просто в процесі старіння може виділяти формальдегіди і речовини шкідливі для людського організму. Бережіть Ваше здоров'я та здоров'я Ваших близьких!
Матраци з льоном
Натуральний льон, який міститься в наповненні, близький до клітин тіла людини. Льон здавна відомий своїми цілющими властивостями і широко застосовувався нашими предками у виробництві одягу та постільної білизни. Також льон завжди високо цінувався через своїх практичні властивості. Чим же корисний льон для людського організму?
1. Найбільш близький до клітин тіла людини
2. Знижує ймовірність простудних захворювань
3. Збільшує вміст Імуноглобуліну А, який сприяє зміцненню імунної системи
4. Підвищує опірність організму до інфекцій і вірусів
5. Сприяє у виведенні шлаків і інфекцій з організму
6. Покращує кровообіг
7. Зменшує стомлюваність.
Матраци з матеріалом Thermofiber
Thermofiber це сучасний екологічно чистий і безпечний матеріал. Даний матеріал виготовляється за допомогою змішування і спресовування в цілісний лист бавовняних, вовняних, лляних та інших волокон. На спеціальних пресах за допомогою регулювання тиску досягається оптимальна щільність "жорсткість" даного матеріалу. Thermofiber використовується як матеріал-основа в багатьох моделях матраців Usleep. Thermofiber володіє відмінними терморегулірующимі властивостями, а також володіє підвищеним терміном служби.
Матраци з Морськими водоростями
Людство давно для себе усвідомило, що більшість продуктів, подарованих нам природою сприятливо впливає на організм людини. Морські водорості - одні з перших клітинних організмів, що з'явилися на нашій планеті, і зараз для нас не секрет, що цей продукт має неймовірну кількість корисних властивостей. Морська капуста є не тільки багатим джерелом вітамінів і поживних речовин, але широко використовується для косметичного догляду за тілом, і навіть застосовується в лікуванні багатьох захворювань. У стародавній Індії ламінарію цінували як ефективний засіб в боротьбі із захворюваннями внутрішньої секреції. У Китаї за допомогою водоростей лікували злоякісні пухлини. А народами, що живуть в суворих умовах крайньої півночі, морські водорості застосовувалися не тільки для лікування, але і були практично єдиним рослинним джерелом вітамінів.
Матраци з натуральною Бавовною
Бавовняне волокно відомо вже багато тисячоліть, і широко застосовується нами в повсякденному житті не лише у виготовленні одягу та постелі. Вперше бавовник, з якого і отримують відомі нам волокна, почав культивуватися ще 7000 років тому в долині Інду, де виробництво бавовни було досить розвинене. Деякі методи обробки бавовнику тих часів використовуються і до цього дня. Знали про цінності бавовни і в Перу, і в Персії, і в Греції до часів воєн А. Македонського. Популярність в Європі бавовна придбав вже за часів закінчення Середньовічного періоду, і популярний цей матеріал залишився і до цього дня. Ковдри і матраци з бавовни на даний момент є найпопулярнішими в лінійці продукції Usleep
Матраци з натуральною овечою Вовною
Давно не секрет, що вироби з вовни овець мають цілющі властивості і допомагають при простудних захворюваннях, особливо при бронхітах. І це далеко не єдині особливості та корисні властивості цього матеріалу. Ковдри і матраци з овечою вовною дарують здоровий і міцний сон, допомагають позбутися від стресу і відігнати втому. Ковдри і матраци з вовни овець відомі своїми антисептичними властивостями. А особлива структура волокон овечої вовни забезпечує постійну циркуляцію повітря крізь вироби, очищаючи ці самі волокна природним шляхом від поту і пилу. Таким чином створюється сприятливий для людини мікроклімат: шерсть абсорбує запахи, знижує стомлюваність організму, володіє протизапальними і розсмоктуючими властивостями. Овеча шерсть знімає болі в суглобах, сприяє полегшенню м'язових болів, наприклад, після старанних тренувань, а також покращує кровообіг, підтримує в тілі стабільну температуру і сприяє зняттю набряклості.

Подивитися всі тонкі матраци серії Sleep Roll від Usleep і вибрати модель для себе можна в нашому інтернет магазині.