► Визначте розмір правильно.

Перед покупкою ретельно виміряйте поверхню, на якій буде використовуватися матрац SleepRoll. На даний момент у багатьох виробників тонких матраців різні градації стандартних розмірів, але завжди є можливість замовити нестандартний розмір матраца. Визначити точний розмір матраца дуже важливо для правильного його положення на поверхні та для запобігання зсувів або провисань під час використання.

► Жорсткість тонких матраців.

Однією з найважливіших характеристик тонких матраців є жорсткість. Вибираючи жорсткість матраца-топпера завжди керуйтеся тільки власними відчуттями, а не рекомендаціями виробників. Однак варто пам'ятати, що переважно жорсткість матрацу надають такі матеріали як натуральний льон і кокосова койра. При цьому завжди варто уточнити, якої саме товщини ці шари. Щільні шари товщиною менше 2 (двох) сантиметрів зазвичай не надають виробу відчутної жорсткості.

► Чи вирівнює матрац-топпер всі западини й нерівності?

У більшості випадків топпер / футон купується як додатковий матрац для вже існуючих матраців або диванів. І тут варто врахувати, якщо Ви хочете вирівняти поверхню старого дивана або старого матраца, що найважливішим фактором є товщина твердого матеріалу, наприклад, натурального льону. Матрац на диван для вирівнювання поверхні варто вибирати з шаром льону або кокосової койри товщиною не менше 25-30 мм, в іншому випадку ефекту може просто не бути.

► Чи пом'якшує матрац-топпер спальне місце?

Деякі моделі тонких матраців призначені не для вирівнювання поверхні, а для того, щоб надати існуючому спальному місцю ортопедичний ефект, або просто зробити його м'якше. У такому випадку потрібно обов'язково звертати увагу на наявність в матраці таких матеріалів як вовна, бавовна та термоволокно.

► Чи потрібен ефект зима / літо?

Тонкі матраци на диван SleepRoll єдині серед свого роду: всі Топпери цієї серії мають ефект зима / літо. Цим ефектом можуть похвалитися не всі повнорозмірні матраци, а в матрацах SleepRoll даний ефект присутній в повній мірі. З одного боку матраца розташований товстий шар натуральної вовни, з іншого - шар натуральної бавовни. "Літня", бавовняна, сторона Топпера легко вентилюється та не створює перешкод для циркуляції повітря. Завдяки цьому виникає відчуття прохолоди, тому спати на ній комфортніше влітку. А "зимова" сторона з вовною зігріває Вас в холодну пору і не дає теплу випарюватися.

► Чи можна прати чохол Топпера?

Чохол матраца Топпер SleepRoll виготовлений з високоякісного жаккарда. Чохол зшитий так, що має спеціальну форму і застібку-блискавку для того, щоб його можна було легко зняти. Чохол можна багаторазово прати в пральній машині без шкоди.

► Гарантія на тонкі матраци Топпери SleepRoll.

Повноцінна гарантія надається виробником Usleep протягом 18 місяців.